مینیاتور به سبک جدید

از آنجایی که علاقه شدید به نقاشی های رنگ و وارنگ دارم. شروع کردم به کشیدن یک نقاشی عاشقانه به سبک مینیاتور اما به شیوه خودم! یه جور سبک من در آوردی!

البته چون دوستان درباره قابلیت های اکریلیک سئوالاتی پرسیده بودند به عنوان نمونه روی سفال هم کار کردم. در واقع این لیوان سفال نیست بلکه به قول سازندگان چینی، بیسکوییت چینی است. به عبارتی سفال نپخته! من هم روی این سفال با اکریلیک نقاشی دو دختر نارنجی پوش رو کشیدم!  

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

پ ن: انقدر بدمان می آید از این وبلاگهای کپی پیستی! از این وبلاگها که یک داستان یا شعر عاشقانه ای را که ١٠٠ تا وبلاگ دیگه هم کپی پیست کرده اند عیننا بر می دارند و آپ می کنند! و اتفاقا هم که این وبلاگها بسیار پر طرفدار و پر بیننده اند!  من نمی دانم چرا زحمت به خودشان نمی دهند و مطلبی نو نمی آورند؟؟؟؟ یعنی انقدر مخشان آکبند و تعطیل است؟؟؟ یا انقدر تنبل اند؟

/ 7 نظر / 52 بازدید
سیما

[ناراحت] salam delam ye dust mikhast oumadam inja khubi? zeinab dar morede naghashie farzad jedan suratesh iradi nadasht? cheshmash?? age irad dare hatman begoo yeki behem goft kheili zeye shode alan mano bebin[پلک] ye simaye bedune etemad be nafsam

سیما

in naghashie jadidet kheili ghashang shode lotfan vaghti tamum shod ham kamelesho bezar

سیما

راستی کدوم عکس ها رو گفتی دیده نمی شه؟

سنا نصیری

خواهر گرامی، سرکار خانم اخوان با سلام و احترام من پدر سنا نصیری هستم. برای تشویق سناجون و ورودش به دنیای مجازی این ولاگ رو براش ساختم. از ابراز لطفتون ممنونم. همه نقاشیهای این صفحه رو همراه با سنا دیدیم. منتظر آثار جدید شما هستیم. این هم پیغام سنا: «زینب جان من نقاشیهای شما را خیلی دوست دارم. امیدورام که همیشه سلامت باشی»

حمید

سلام. منتظر به نظاره گری نمای جدیدی از مینیاتور به قلم توانای شمائیم.مطمئنا کار بدیعی خواهد بود.دل آویخیتم به رنگ های شاد مونو دیزاین کارتون. راستی آنطور که قرائن راوی اند چندین کار از چندین قلم و سبک در دست خلق دارید آیا این تکثر آثار برایتان دلگریز نیست؟ بدرود.

ناهید

سلام از کاراتون خوشم میاد. موفق باشید مخصوصا این جسارت شما در سبک من در آوردی مینیاتورخیلی برام جالب انگیز بود. اصرار نمیکنم به وبلاگ من سر بزنید. ولی خب اگرهم سری زدید مطمعن باشید کپی پیستی نیست![چشمک]