نقاشی ماشین قدیمی برای پسرخاله ام (آبرنگ)

چند پست پیش نوشتم که پسرخاله ای داریم 9 ساله که عاشق نقاشی کردن است بویژه نقاشی از ماشین های مدرن. چند وقتی بود که دنبال عکسی از ماشین قدیمی خوش رنگ و لعابی می گشتم تا این که به لطف جناب آقای سیروان پیدایش کردم. به نظر من ماشین های قدیمی خیلی خوشرنگتر و خوشگلتر از ماشینهای مدرن هستند تا نظر شما چی باشه ... نقاشی ماشین قدیمی را با آبرنگ و تکنیک خیس در خیس کشیدم. خیلی دلم می خواست نمک دانه درشت هم داشتم تا آسفالت خیابان با حالتی طبیعی تر نقاشی میشد. امیدوارم شما هم این ماشین نارنجی رو دوست داشته باشید.

به وبلاگ یک پزشک و حرفهایش ( جدیدا شده یک پاتولوژیست و...) حتما سر بزنید. این آقای دکتر (اگه اشتباه نکنم) نقاشی های تخیلی زیبایی با مدادرنگی می کشند که من امروز واقعا از دیدنشان لذت بردم.

پ.ن.  دوستان از دادن هرگونه ایمیل معذورم! واقعا شرمنده ... با این اینترنت ای دی اس ال کم سرعتم به زور اینجا رو می چکم ... به یاهو ماهو که دیگه اصلا نمی رسم سر بزنم.

 

/ 8 نظر / 568 بازدید
سیما

سلام رنگش خیلی قشنگه[راک]

سیما

http://images.persianblog.ir/70299_IVlz8MU8.jpg http://images.persianblog.ir/70299_HwqvQBCr.jpg زینب تو نقاشی شکوفه های هلو و گل اقاقیا رنگ پس زمینه رو چه جوری گذاشتی من میذارم پررنگ می شه اطرافش هم محو نمی شه [خجالت][گل]

مرجان

سلام شاگرد قبول میکنید آیا؟شرایطش چیه؟

مرجان

سلام شاگرد قبول میکنید آیا؟شرایطش چیه؟

سیروان

اسم من هم هست [نیشخند]

سیروان

براتون گشتم تا عکسهای جدید پیدا کنم ولی چیز خاصی پیدا نکردم ء راستش زیاد جستجوگر خوبی نیستم [ناراحت] باید ببخشید [شرمنده] [گل]

روح الله نارویی

سلام بر شما فرهیخته من آپم وتازه کار ممنون میشم سربزنید وراهنمایی کنید اگه موافقت کنید لینک بشیم