نقاشی آبرنگ

خدمت حضور آن دوستانی که از پر کاری بنده سخنی گفتند عرض کنم که به دلیل اینکه کلاس آبرنگ میرم و باید حد اقل هر جلسه سه عدد تکلیف تحویل بدهم وگرنه ٢٠٠ تومن جریمه میشم بنده اجبارا پر کار شدم. این هم سه عدد نقاشی با آبرنگ : سیب موز، گل اقاقیا و منظره دانشگاهی که در آن درس می خواندم.

 

/ 6 نظر / 534 بازدید
شیرین

زینب جان، همه وبلاگت از اول تا آخر رو خوندم و دیدم. واقعاً به داشتن چنین دوستی افتخار می کنم و برات آرزوی موفقیت و سربلندی رو دارم. خیلی دلم برات تنگ شده. مراقب خودت باش.

رها

واااااو محشر شده ن [دست][دست][دست]

سیما

[دست][دست][هورا][دست][دست] اقاقیا خیلی خوب شده البته هر سه تا کارت قشنگه ...

فرزاد ویسانلو

سلام زینب جان. ممنونم از نگرانیت و اظهار لطفت خواهر مهربان. درمورد ماهی باید بگم که خانوم من داره روی تأثیر آلودگی ها در ماهی و بعدش روی انسان کار می کنه و من مستقیما در جریان کار هستم. ماهی دریا سالم تر از ماهی رودخانه و تالابه و اگه ماهی مربوط به استخر پرورشی باشه بهتره که از ماهی های حساس تر مثل قزل آلا استفاده کرد. چون این ماهی خیلی ظریفه و با کوچکترین آلودگی نمیسازه و میمیره. درنتیجه به آبی که قزل آلا توش بوده میشه اعتماد کرد.

فرزاد ویسانلو

دیدم که بازم کار جدید گذاشتی و نشستم مفصل نگاهشون کردم. از دیدن کارهای خیست واقعا لذت می برم. یکی از نکاتی که تازه دارم بهش نگاه می کنم اینه که تو رنگهات اصلا کال نیست و بسیار پخته رنگ میذاری و با اونچه که توی ذهن انسان هست مطابقت داره. اما هنوز یه کم وحشی بازیت در بعضی از رنگهات کمه. بطور مثال داخل فرورفتگی شاخه سیب رو باید بیشتر تیره کنی تا فرورفتگی بیشتر به نظر بیاد و از کنتراست اون با برجستگی های سیب، بُعد بیشتری بدست بیاد. کلا سیب میوه لوندیه و باید این لوندی رو داخل نقاشی با رنگهای متناقض تر نشون داد. اما توی اون دوتا کار اونقدر استادانه کارکردی که من فقط تونستم چیز یاد بگیرم. استاد. دستت درد نکنه. راستی چقدر خوبه که مجبوری زیاد کار کنی. از این به بعد بیشتر سر میزنم و لذت میبرم از اینهمه هنر.

پارمیس رجبی

سلام عزیزم من یه گرافیستم دانشجو لیسانسم در دانشگاه سوره تهران تحصیل میکنم .اسمم پارمیس رجبی 20 سالمه از کارای پاستلت خیلی خوشم اومد .مرصییییییییییییییییییی از این که یه وبلاک هنری زدی.09127703119