بدرود دهه 80 - سلام دهه 90

تصویر سازی از خانه ای در بهشت به اینجا رسید! کاش می شد ابزاری سریعتر که ظرافتهای مداد رنگی رو هم داشته باشه پیدا کنم. گاهی حس می کنم این برگه های اشتنباخ با این اندازه بزرگشون باز هم کوچیک هستند!

خبر:  نهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) فرا خوان داده! هنرمندهای عزیز می تونند بروند سایت www.shamstoos.ir و شرایط رو ببینن و آثارشون را تا شهریور بفرستند.

--------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن : این وبلاگ رو  یکشنبه، 14 اسفند 1384  ساختم . البته قبلش یک وبلاگ دیگر هم داشتم که شعرهام رو توش می نوشتم ولی به دلایلی تعطیل کردم. اینجا هم یه زمانی شعر می نوشتم ولی تعطیلش کردم اونم به دلایلی تا اینکه یه عزیزی ازم خواست نقاشی هام رو توش بذارم! و بعدش هستی (راوی) ازم خواست آموزش هم بذارم. حالا خوشحالم که دوستان هنرمندی مثل سیما و رها هم پیدا کردم و البته آقای هنرمند کوهنورد و آقای موسیقی و برق ... و خیلی های دیگه که اسمشون خاطرم نیستو ... حتی دوستان غیر هنرمندی ( البته شاعر و هنرمند از یه لحاظ دیگه ) مثل گیله مرد و .... که لطف می کنن سر میزنن و تلاش می کنن که لا اقل هنرشناس خوبی بشوند. از دوستان دیگه ای هم که اسمشون رو نیاوردم صمیمانه تشکر می کنم که نظر میدهند و تشویق می کنند.

پ.ن : دهه 80 هم با همه تلخی هایی که داشت داره تموم میشه! و من تنها آرزوهام در دهه نود شادی و سلامتی و سربلندی و عشق و پاکی و خیر و برکت و آرامش وصلح و موفقیت برای همه دوستان هست!

تا سال 1390 بدرود.

/ 12 نظر / 125 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

نقاشیهات خیلی جالب بودن قسمت آمزش هم همین طور یه مدت حرفه ای طراحی کار میکردم.خیلی خاطرات برام زنده شد فکرر میکنم تو این زندگی خشک و بی روح لازمه دوباره شروع کنم

میترا علایی

سلام عزیزم.... کارات خیلی ملیح و قشنگه...افرین...منتظر کارای بیشتری ازتم گلم...ممنون که سر زدی بازم ازین کارا بکن[ماچ][قلب]

سیما

سلام[قلب] خونه قشنگی شده ... خوش به حال کسی که می خواد توی این خونه زندگی بکنه امیدوارم سال 90 یکی از بهترین سالهای زندگیت باشه و خدا به تو و کسانی که دوسشون داری سلامتی بده و یه حال خوب... عیدت مبارک[گل]

رها

اين نقاشي تا به اينجا كه عالي شده زينب جان... پاستل گچي هم ميتونه با ظرافت كار شه اگه تكه هاي تيز و كوچيك ازش ببري...مدادايي شبيه مداد كونته هم هست كه رنگاي مختلف داره و ميتوني كنار پاستل ازشون استفاده كني(اسمشو نميدونم ولي من دو رنگ قهوه اي و سفيدشو دارم خيلي خوبن!)...ميتوني قسمتهايي رو كه وسيع تر هست با پاستل سريعتر رنگ كني و قسمتاي ظريفتر رو با پاستل بريده شده و تيز يا مدادايي كه گفتم كار كني...راستي مقواهاي فابريانو با رنگاي مختلف ميتونه يه بافت لطيف تر توي پاستل بهت بده تا مقواي اشتنباخ . البته ممكنه اينارو خودت بهتر از من بدوني خانومي !

یک خانوم پرنیان

رد می شدیم..اینجا قشنگ بود گفتیم یه عرض تبریک عید..خاله زینب بخت یارتان..خرم روزهاتان...سبز زندگی‌تان...نوروز هر روزتان...پیروزی پیش روتان... "آمد بهار دوستان، منزل سوی بستان کنیم گرد عروسان چمن خیزید تا جولان کنیم بشنو سماع عاشقان؛ خیزید ای دیوانگان جانم فدای عاشقان؛ امروز جان افشان کنیم"

پری

نقاشیهاتون حس خوبی داره. بسیار هنرمندانه است. [گل]

حمید

نوروز تنها فرصتی برای آسایش، تفریح و خوشگذرانی نیست: نیاز ضروری جامعه، خوراک حیاتی یک ملت نیز هست. دنیایی که بر تغییر، تحول، گسیختن، زایل شدن، در هم ریختن و از دست رفتن بنا شده است، جایی که در آن آنچه ثابت است و همواره لایتغیر و همیشه پایدار، تنها تغییر است و ناپایداری، چه چیز می تواند ملتی را، جامعه ای را، در برابر ارابه بی رحم زمان – که بر همه چیز می گذرد و له می کند و می رود هر پایه ای را می شکند و هر شیرازه ای را می گسلد – از زوال مصون دارد؟ (دکتر شریعتی). پس ای برادران و خواهران عاشق وطن ، نوروز را هر سال بهانه ای برای تغییر و رشد به سوی کمال قرار دهیم و اگر هر سال یک عادت پلشت را از خود دور کنیم می توانیم امیدوار باشیم هر سال آمدن عید برای ما شکوفه ای از کمال را در وجودمان می پروراند .شکوفه هایتان را پنهان نکنید و شاخ و برگ خشکیده و مزاحم را هرس کنید.با تمام وجود امیدوارم سال آتی سرشار از خاطرات شاد و پر از حرکت و جنب و جوش برای شما و همه باشد. (برای ما هم آشنایی با هنرمندی چون شما گران قدر است.)

حمید

نوروز تنها فرصتی برای آسایش، تفریح و خوشگذرانی نیست: نیاز ضروری جامعه، خوراک حیاتی یک ملت نیز هست. دنیایی که بر تغییر، تحول، گسیختن، زایل شدن، در هم ریختن و از دست رفتن بنا شده است، جایی که در آن آنچه ثابت است و همواره لایتغیر و همیشه پایدار، تنها تغییر است و ناپایداری، چه چیز می تواند ملتی را، جامعه ای را، در برابر ارابه بی رحم زمان – که بر همه چیز می گذرد و له می کند و می رود هر پایه ای را می شکند و هر شیرازه ای را می گسلد – از زوال مصون دارد؟ (دکتر شریعتی). پس ای برادران و خواهران عاشق وطن ، نوروز را هر سال بهانه ای برای تغییر و رشد به سوی کمال قرار دهیم و اگر هر سال یک عادت پلشت را از خود دور کنیم می توانیم امیدوار باشیم هر سال آمدن عید برای ما شکوفه ای از کمال را در وجودمان می پروراند .شکوفه هایتان را پنهان نکنید و شاخ و برگ خشکیده و مزاحم را هرس کنید.با تمام وجود امیدوارم سال آتی سرشار از خاطرات شاد و پر از حرکت و جنب و جوش برای شما و همه باشد. (برای ما هم گران قدر بود آشنایی با هنرمندی چون شما)

امیر

سلام سال نو مبارک پیغام گذاشته بودید برای استفاده از اون عکس که مربوط به ماسوله بود خواهش میکنم. میتونید ازش برای کارتون استفاده کنید

رحیم

سلام وبلاگ جالبی داری ممنون میشم به ما هم سر بزنی با تشکر[گل]