my painting with color pencil

telegram.me/zstudio کانال آموزش طراحی و نقاشی
 
مدلهای نقاشی گل رز
ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۱/٩  

سلام. امیدوارم که سال خوب و خوشی رو شروع کرده باشید. این چند روز دلم می خواست آپ کنم ولی نقاشی نداشتم یعنی وقت نشد که بکشم تا آپ کنم. خیلی دلم می خواست این مسافرتها و دید و بازدیدهای عید رو خودم تنظیم کنم و برنامه اش رو جوری بچینم که هم به جمال مبارک اعضای خانواده و فامیلهای دور و نزدیک بر نخوره هم وقت برای نشستن در دامان طبیعت و نقاشی کردن داشته باشم یا حداقل اگر دامن طبیعت جا نداره کنج اتاقی بشینم ولی حیف که امسال هم نشد این تصمیم رو عملی کنم! امیدوارم نوروز نود و دو اینکار رو حتما انجام بدم!

غرض از آپ کردن هم نمایش دو سه مدل نقاشی گل رز و سبد گل و گلدان  و این چیزهاست که یکی از بینندگان وبلاگم تقاضا کرده بود و خوشبختانه الان لپ تاپم بدستم رسید تا این عکسها را نمایش دهم. سایر عزیزان هم اگر تمایل داشتند استثنا ً می توانند از این مدلها که خودم عکسبرداری کرده بودم استفاده بکنند. هرچند که باید به فکر یک دوربین عکاسی حرفه ای با لنز حرفه ای باشم. دوربین های موبایل ایرادی که دارند این است که همه اشیاء را در یک سطح نمایش میدهند و اشیاء دور و نزدیک از نظر ابعاد فقط متفاوتند و رنگها یکسان است اما دوربین های حرفه ای بقیه را تار نمایش میدهند! اگرچه در نقاشی معمولا اشیاء دورتر را جور دیگری نشان میدهند.

درضمن یادم هم هست که قول داده ام ستاره بکشم و قول داده ام درباره طراحی بیشتر مطلب بنویسم و طرح هم بگذارم. اگرچه هنوز هم درباره ستاره کشیدن شک دارم که چه گونه بکشم و کمی ذهنم درگیر این مساله است.

بگذریم . این هم از عکسها